Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin.

Trenerzy


Kamil Duma

Instruktor pływania i posiadacz licencji trenera Polskiego Związku Pływackiego.Instruktor pływania z wieloletnim doświadczeniem pracy z osobami
w różnym wieku.
Prowadzi zajęcia grup niemowlęcych, dzieci, młodzieży i dorosłych. Ratownik wodny z wszelkimi uprawnieniami. Posiada kwalifikowany kurs pierwszej pomocy
i uprawnienia wychowawcy kolonijnego z doświadczeniem w pracy w Polsce i za granicą. Dodatkowo posiada warsztat pracy zbudowany praktykami w najlepszych klubach sportowych. Jako wieloletni zawodnik klubu Orlik Lublin doskonale zna filozofie klubu sportowego. Jest absolwentem dwóch kierunków na dwóch uczelniach wyższych.
Praca u podstaw jest jego pasją i osobistym celem.
Przemek Lis

Instruktor pływania z wieloletnim stażem jako zawodnik, ratownik wodny, ratownik Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, sternik motorowodny. Ponadto, multimedalista Mistrzostw Województwa Lubelskiego, Mistrzostw Polski Juniorów, Akademicki v-ce Mistrz Polski oraz złoty medalista Mistrzostw Polski Młodzieżowców. Dodatkowo jest studentem dwóch kierunków na Politechnice Lubelskiej. Swoje doświadczenie zdobywał u najlepszych lubelskich trenerów i chce je przełożyć na własne praktyki treningowe. Zaraża pozytywną energią i z zapałem podchodzi do nowych wyzwań.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony - od 28 stycznia 2016

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0
Copyright © 2016 MTP Lublinianka design by Marcin